Współpraca

    Jeżeli podoba Wam się to, co jest umieszczone na stronie i chcielibyście wykorzystać tekst lub fotografie – zapraszam do współpracy.

    Całość zawartego tekstu powstała na bazie własnych doświadczeń, przeżyć, obserwacji. Podczas pisania tekstów opieram się na notatkach (tak, czasami robię) oraz na fotografiach, których z wyjazdów przywożę naprawdę dużo. Fotografie umieszczone w opisach to ułamek tego co posiadam w archiwum, więc być może znajdują się tam takie, które nie są opublikowane, a które można będzie wykorzystać w nowym tekście stworzonym przeze mnie dla Was, lub w Waszych własnych opracowaniach.

    W tym roku będę jeszcze w kilku ciekawych miejscach na Ziemi, więc mogę wykonać dla Was fajne zdjęcia lub napisać tekst, o czymś, co akurat Wam jest potrzebne, a nie macie możliwości zrobić tego sami.

   Ponieważ formy współpracy mogą przybierać różne formy, a być może potrzebujecie jeszcze czegoś innego, co akurat mam, wiem, lub na czym się znam (aczkolwiek niekoniecznie muszę być tego świadomy 😉 ) jestem otwarty również na inne propozycje.

   Co prawda w stopce zawarta jest informacja dotycząca praw autorskich, ale przypominam, że przed wykorzystaniem nawet niewielkiej części materiałów lub fragmentów fotografii wymagana jest moja zgoda.

Krzysiek

 

    Jeżeli macie jakieś pytania, lub uwagi proszę o kontakt na email: badcholesterol.pl@gmail.com, numer telefonu: 732 851 195, lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, który jest umieszczony poniżej.

  


error: Nie kopiuj!!!